ریــــه

سوالات پره‌انترنی و دستیاری

درس ریه در آزمون‌های پره‌انترنی شامل ۵ تا ۸ سوال است.

رفرنسی که وزارت بهداشت جهت شرکت در آزمون‌های دستیاری و پره‌انترنی اعلام کرده است، کتاب “طب داخلی هاریسون” و “اصول طب داخلی سیسیل” می‌باشد.

شما در این صفحه می‌توانید تمامی مباحث مربوط به درس ریه به‌همراه اهمیت هر مبحث در آزمون‌های پیش‌کارورزی (بر حسب تعداد سوالاتی که در آزمون‌های پنج سال گذشته از آن مبحث طرح شده است) را مشاهده کنید و با انتخاب گزینه صفحه آزمون، از سوالات مبحث مورد نظر خود استفاده کنید.

لازم به ذکر است که تمامی پاسخنامه‌های سوالات درس ریه بر اساس رفرنس این درس برای آزمون‌های پره‌انترنی و دستیاری آماده و نوشته شده است.

ریه، پیش کارورزی

آزمون‌های مبحث به مبحث

در این بخش سوالات مباحث درس ریه بصورت آزمون‌های آنلاین در اختیار شما قرار گرفته است. هم‌اکنون می‌توانید با کلیک بر گزینه صفحه آزمون، از مجموعه سوالات مبحث مورد نظر خود استفاده کنید.

آسم

تعداد سوال: 22

همراه با پاسخنامه تشریحی

COPD

تعداد سوال: 17

همراه با پاسخنامه تشریحی

اختلالات پلور، مدیاستن و دیواره قفسه سینه

تعداد سوال: 12

DVT و PTE

تعداد سوال: 10

سرفه و هموپتزی

تعداد سوال: 7

بیماری‌های نئوپلاستیک ریه

تعداد سوال: 6

پنومونی و آبسه ریه

تعداد سوال: 4

ریه در وضعیت سلامت و بیماری (رایگان)

تعداد سوال: 2

اختلالات کنترل تنفسی (رایگان)

تعداد سوال: 1

آزمون جمع‌بندی ریه

در این بخش سوالات ریه دوره‌های اخیر آزمون‌های پره‌انترنی بصورت آزمون آنلاین در اختیار شما قرار گرفته است. هر آزمون آنلاین شامل سوالات چندین دوره پره‌انترنی می‌باشد.

شرکت در این آزمون‌های آنلاین را به دانشجویانی که قصد جمع‌بندی درس ریه برای امتحان بلاک یا آزمون پره‌انترنی را دارند، پیشنهاد می‌کنیم.